27 Ocak 2014 #2259909

Siemens Makinenin Körük Lastiği Yırtılmasını Garanti Dışı Bıraktı

Temmuz 2012 tarihinde aldığım Siemens (Alman üretimi diğer Siemens modellerine oranla daha fazla para vererek) makinem çamaşır yıkarken birden bire su akıtmaya başladı. Servis geldi ve bana kullanıcı hatası dedi. 444 66 88 no'lu genel numaralarına şikayet edip "makinenin yıkaması ile alakalı bir durum" olduğunu söylememe rağmen hala kullanıcı hatası dediler.


Üstelik kendi evimden başka, annem ve teyzeme de aynı modelden aldırmıştım. Bir daha bırakın Siemens almayı, etrafımdaki hiçbir kimseye aldırmayacağım. Sitede aynı sorun başkasınında başına gelmiş 1944015 no'lu şikayetten bakabilirsiniz. Yani kronik sorun. Körük lastiğinin garantiye girmemesinden dolayı ilgili Siemens firmasından şikayetçiyim.

Göhkan 230 Okunma

Cevaplar

  • Göhkan28 Ocak 2014

    Arkadaşlar gerekli işlemler başlatılmıştır yazısına sizi aldatmasın. Dün akşam telefon açıp "lastik yırtılması kullanıcı hatasıdır" dediler.Yani aynı döndürdüp dolaşıp aynı lafı tekrar ediyorlar. Sitede bununla ilgili çok fazla şikayet var siemens de, yani kronik bir sorun.Keşke baştan siteyi okuyup öyle almaya karar verseydim makineyi. Siemens ben ve tanıdıklarıma birdaha asla !!!

  • Siemens Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön