21 Mart 2013

Siemens Kutusuz Ürün Teslimatı!

Ankara Paşacan Bilkent mağazasından aldığım çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinden, kurutma makinesi kutulu olarak teslim edilirken; benim bulunmadığım bir zamanda çamaşır ve bulaşık makineleri eve kutusuz olarak teslim edilmiştir.


Ürünleri teslim eden lojistik firması kutuları teslim alan kişinin gözü önünde açtığı yalanına sığınmışken, Siemens Türkiye Almanya'da üretilen ürünlerin Türkiye'ye kutusuz olarak geldiği ve testlerden geçtiği gibi bir gerekçe ile karşıma çıkıyor.


Ürünleri kutusuz olarak teslim eden dünya üzerindeki tek firma: Siemens sanırım. Lojistik firmasıyla düştükleri çelişkiye ne demeli. !? Ya da parayı aldıktan sonra; gerisine karışmayan bayii'ye.

Özgür 323 Okunma

Cevaplar

  • Özgür25 Mart 2013

    Kutusuyla Birlikte Ürün Almak İsteyen Tüketiciler için Bilgi: Siemens bulaşık ve çamaşır makinelerini kutusuz olarak teslim etmektedir. Evet insan aklına hakaret eden bir durum ama gerçek. 2009 yılında aldığım çamaşır makinesinin ya da yanımdaki arkadaşımın bulaşık makinesinin neden kutulu teslim edildiğini açıklayamayan Siemens Çağrı Merkezi'nin cevabı budur.

  • Siemens Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön