15 Mayıs 2015

Siemens Kd56Naw32N Buzdolabı Motor Sesi!

Yeni aldığımız Siemens kd56naw32n buzdolabı, geldiği günden beri dayanılmaz bir çalışma sesine sahip.
Çalışma sesi yüksek frekansta tiz ve metalik bir titreşim sesi olup, düzenli olarak devam etmektedir.


Şikayetimiz bildirilmiş, tarafınızdan gönderilen teknisyen başka bir arıza daha tespit edip ikincil arızayı randevu verip giderebileceğini bildirmiş, kayda geçirmiştir. Ne ki söz konusu asıl şikayetimiz konusunda yetersiz kalmıştır.


Üründeki arızanın aile hayatımızı ciddi anlamda etkilediğini, ruh ve beden sağlığımızı gün geçtikçe bozmakta olduğunu bildir.
Tüketici Hakları ve Tüketici Sağlığı ile ilgili kanuni yükümlülüklerinizi hatırlatır, gereğinin yapılmasını ivedi rica ederiz.

Can 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Siemens Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön