17 Mart
#11726286

Siemens Kaymakamlığada Şikayette Bulunacağım!

3 yıldır Siemens firmasıyla mücadele ediyorum. Çitileme ve leke çıkarma özelliği altında aldığım çamaşır makinesi çamaşırlarımı delmekte ve zarar vermekte sürekli Siemens firmasına aradım şikayetimi bildirdim firma bana 780 TL karşılığında yeni makine vereceğini söyledi teklifi kabul etmedim çünkü haklıyım makinenin kazanı bir tasarım hatası ve ücretsiz bu makinenin değişmesi lazım. Ankara Etimesgut Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum Bilirkişi tayin edildi Ankara Elvankent A*** servisinden A** G**'nin gönderdiği A** isimli bir bilirkişi geldi evime benim haklı olduğumu ve Siemens firmasının teklifini kabul etmememi söyledi.


Bilirkişi raporunu olumlu yazacağını söyledi kendisine diğer yırtık ürünleri getirene kadar mutfakta çay ikram ettim. Bu arada odadan nevresim havlular elbiseler onları getirip gösterdim. Bu arada evli olup olmadığımı yaşımı ne iş yaptığımı özel hayatımla ilgili sorular sormaya başladı kendisiyle mümkün olduğu kadar mesafe koyarak cevapladım. Giderken çay için teşekkür etti ve olumlu rapor yazacağını söyledi. Ertesi gün bana öğlen mesaj attı tekrar çay için teşekkür ederim ve mesajında hanımefendi inşallah olumlu cevap alırsınız diye de mesaj attı ama ben cevap yazmadım. Tacize uğrayıp karşılık göstermediğim için olumsuz rapor yazıldı hem de Siemens firmasının teklifinide kaybetmiş oldum. Elvankent Ar** yetkili sevisi bilirkişiden şikayetçiyim ve Siemens firmasından.

Candan Candan 1.487 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Candan'ın Teşekkür Mesajı24 Mart

    Siemens firmasına teşekkür ediyorum. Bilirkişi mağduru olduğum halde bana çok yardımcı oldular.

  • Siemens Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları