01 Nisan 2015

Siemens İmalat Hatalı Dolap!

Beyaz eşyalarımı kalitesine güvenerek marka aldım fakat yanılmışım. Dolabı aldığım günden beri sorun yaşıyorum. Defalarca sebzeliklerin plastikleri kırıldı. Garanti bittikten sora fark ettiğim kapı rafı plastiği defolu imalat kaynaklı servis imalat kaynaklı olduğunu yalnız garanti süresi içinde fark edilmesi gerektiğini söyledi. Şimdi bu akşamda dolap soğutma yapmıyor servis çağırdım hayırlısı. Ayrıca paslanmaz denen dolap paslanma da başladı. Anlaşılan bu dolap imalat hatası bu konuda çözüm bekliyorum.

Filiz 1.350 Okunma

Cevaplar

  • Filiz01 Nisan 2015

    Bugün yetkili kişi beni aradı rafın arkasında plastikte imalat hatasının zamanında farkedilmeyen hatanın tüketiciden kaynaklı olabileceği bildirildi dolap kapanmadığından sürekli buzlanma yapıyor bunun rafın arkasındaki plastik aksamdan kaynaklı olduğunu rafı kaldırdığımızda fark ettik. Hatamız daha önce imalat kaynaklı hatayı görmemiz bu yüzden ücret karşılığında değiştirme yapılacağı bilgisi verildi. Bu kapıdaki hasar kişisel istensede olabilecek bir hata değil bu konunun tekrar değerlendirilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal işleme başvuracağım.

  • Siemens Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön