05 Eylül 2013 #1992024

Siemens Hiç Kullanmadığım Ürün Değiştirilmiyor!

İstanbul - Kadıköy Nautilus AVM Siemens bayii Galeri Vatan' dan aldığımız buzdolabı, evimize gelip paketi açıldı. Yerine konulduğunda çok fazla öne çıktığı için derinliği daha az bir başka modelle değiştirmek istedik. Servis elemanından açılış vermemesini ve çalıştırmamasını istedik. 31 ağustos cumartesi günü bu işlemler yapıldı. O günden beri, hem satıcı hem ana firmayla defalarca görüştüğümüz halde değiştirmeye yanaşmıyorlar.


Hiçbir bantı açılmadan ve çalıştırılmadan bekliyor. Hiç kullanmadığım, bantları açılmamış bir ürün nasıl değiştirilmez anlayamıyorum. Siemens in umursamaz ve çözümlemez tavrı yüzünden tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Osman 322 Okunma

Cevaplar

 • Osman17 Eylül 2013

  SIEMENS in ayıbı : paketi açıldı diye KULLANILMAMIŞ buzdolabını değiştirmiyor. defalarca aradıktan sonra Bizi aradılar. boyutu yanlış bildirilen ürün, yerimize uymadı diye değiştirmediler.

 • Osman17 Eylül 2013

  Siemens merkez ve Satıcı ya ihtar yazısı iadeli taahütlü gönderildi. Siemens in alındısı geldi, Alıcı dan gelmedi. İkisinden de ses yok.

 • Osman13 Eylül 2013

  bir haftadan fazla zaman geçtiği halde, olumlu yada olumsuz bir dönüş olmadı. sadece robot bir cevap verildi.bu arada bayii ve ana firmaya ihtar yazısı çektik. bu kadar kurumsal görünen firmadan bu umarsız davranışı göreceğimizi tahmin etmemiştik. bundan sonra kesinlikle bu markanın ürününü almayı düşünmüyorum.

 • Osman05 Eylül 2013

  Merhaba, 31 ağustos cumartesi gününden beri, çağrı merkezinin yönlendirdiği yetkili kişi, Zeynep hn bu sabah da dahil olmak üzere defalarca konuşuldu. satıcı ile çözmemizi öneriyor. Satıcı nın arka taraftaki kapağı sökme önerisine karşıyız. KAPAK ÇIKARILACAKSA NİYE KONMUŞ? Ümraniye servisindeki yetkili MERİH hn , doğru olmadığını, kapağı çıkarılmış bir buzdolabına garanti verilemeyecğiini söyledi. Satıcı, ısrarla "ben satarım, gerisine karışmam diyor" hiç bir şekilde kullanmadığım ürünü pakete sarıp geri almak ve yerine yenisini vermek niye bu kadar zor? bu nasıl bir müşteri memnuniyeti ?

 • Siemens Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön