01 Nisan 2013 #1716755

Siemens Hatalı Ürün Kullandırıyor!

2008 senesinde uzun araştırmalarım sonucu markaya olan güvenimden, Siemens buzdolabı aldım. Almaz olaydım. Geldiği günden beri soğutmuyor. Her gelen servise bu dolabın dışı çok sıcak dedim hepsi normal dedi, bu akşam gelen servis normal değil diyor. 2 kere gaz değiştirildi. Şimdi yine arızalı. Servis çağırdım.


Pazartesi gaz kaçağı kontrolü yapılacak ama büyük ihtimalle iç kısımda delik var dediler. Durum böyleyse değişimi yapılır ama bir ödeme yapmanız gerekiyor yinede dediler. Eğer üretim hatası netleşirse ve buzdolabının yenisi verilirse neden ben para ödeyeceğimi anlamadım. Üretim hatası bir ürün alıyorsanız değişimi ücretsiz olmalı. Tüketicinin bu şekilde yanıltılmasına anlam veremiyorum.

Mine 191 Okunma

Cevaplar

  • Mine29 Temmuz 2016

    Dolap hala verimsiz ve bu yaz yine servis çağırdık. Soğutma yetersiz, kaya gibi buz yapıyor alt kısımda. Bu serviste motor yetersiz kalıyor dedi. Biri gaz diyor biri motor. Anladım ki Siemens hiçbir şekilde bu sorunu üstlenmek istemiyor. Hiç kimseye bu markayı önermediğimi ve servis kalitesindeki yetersizliği anlatıyorum. Elektronik eşyadır sorun olabilir ama ürününüzün arkadında bile duramıyorsunız. 2008 den beridir ite kaka kullanmaya çalışıyoruz. Yazıklar olsun.

  • Siemens Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön