31 Ağustos 2013 #1987012

Siemens Hasarlı Ürünüm İçin Servis Raporu Vermedi!

D-Market'ten (Hepsiburada) Siemens marka buzdolabı satın aldım. Ürünün teslimatı sırasında teknik servisin talimatı ile kargo firmasına açtırmadım. Teknik servis gelip ürünün ambalajını açtığında ürün hasarlı çıktı. Ürünü iade için gönderdim. D-Market iade işlemi için kargo veya teknik servis tutanağı istiyor. Teknik servis, ambalajı kendi açmasına rağmen, internetten alınan ürün için tutanak veremeyeceğini söylüyor. Mağdurum.

Ali 203 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Eylül 2013

    Siemens genel merkezi benimle irtibata geçti. Teknik servisin ürünün hasarlı olduğuna dair tutanak vereceğini söyledi. Teknik servis görevlisi 05.09.2013 tarihinde saat 15.00 ile 17.00 arasında tutanağı evime bırakacaktı. Fakat geri ne olduysa, teknik servis görevlisi "Tutanağı verebilmem için ürünü açıp kod numarasına bakmam lazım ve ürünün evde olması gerek" dedi. Ben ürünü geçen hafta iade işlemi için kargoya verdim. Ürün şu anda evde değil.

  • Siemens Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön