06 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8783472

Siemens Genel Müdürlük Şikayetim İle İlgili Geri Dönüş Yapmadı

Siemens firmasını defalarca aramama rağmen geri dönüş yapılmadı. Telefona çıkanlar sürekli telefon numaramı alıyorlar acil olduğunu söylememe rağmen henüz aramadılar. Konu ile ilgili 1 saate kadar geri aranmazsam hem buradan şikayetimi dile getireceğim hem de Tüketici Hakları'na şikayette bulunup internet ortamında şikayetimi her yere bildireceğim. Siemens firmasının bu kadar ilgisiz bir firma olduğunu düşünmemiştim. Binlerce yorum yaparak şikayetimi dile getireceğim. Ben değil siz beni arayarak bunu yapacağım.

Barış Barış 1.005 Okunma

Cevaplar

 • Barış03 Ağustos 2017

  Siemens firması bilirkişi raporunu tarafımıza yazılı olarak teslim etmemiştir. Çok pişmanım bu firmadan beyaz eşya aldığım için bu raporu Ticaret Il müdürlüğünden alacağım harcadığım parama ve zamanına yazık oldu.

 • Barış26 Temmuz 2017

  Ben bu kadar ilgisiz bir firma daha görmedim Siemens firmasından 1 yıl önce yazlığımıza aldığımız buzdolabından şikayetçiyim. Yazlik yer olduğu için toplamda 40 gün kullanildi Genel müdürlükten Filiz Hanım bize bilirkişi geleceğini söyledi. yaklaşık 2 hafta sonra bilirkişi geldi Herhangi bir kağıt birakmadan ben raporu yazdım size geri dönüş yapacaklar dedi bende genel Müdürlüğü arayıp numaramı bırakmama rağmen dönüş olmadı. Simens destek talebinde çok zayıf. Bilirkisi raporu ile beraber Tüketici Hakları'na kesinlikle başvurumu yapacağım

 • Barış07 Temmuz 2017

  Siemens firması 2 gündür tenezzül edip arama zahmetinde bulunmuyolar. Müşteri odaklı çalışma ahlakı bu mudur? Bırak sorun çözmeyi sorunu anlamak için iletişime geçmek yok madem öyle ben her gün genel mudurlugunuzu günde 10 kere arayim hiç olmazsa kayıtlara alinsin çünkü lazım olacak.

 • Siemens Temsilcisi06 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları