19 Şubat 2013

Siemens Gaz Kaçağıyla İlgilenmiyor!

Ben Gaziosmanpaşa Küçükköyde oturmaktayım. Bu sabah eşim evde yoğun bir şekilde gaz kokusu alıyor ve hemen igdaş'ı arıyor. Gelen yetkililer gazın setüstü ocağın bağlantılarından kaçırdığını tespit ediyorlar. Bende hemen Siemens yetkili servisini aradım.


İsmini bilmediğim ancak telefon numarasını verebileceğim (0212 417 20 08) bayii ile görüştüm konunun ehemmiyetini bildirdim ancak şuan itibariyle ne gelen var nede giden en son aradığımda saat 18 ile 19 arasından geleceklerini söylediler.


Daha 1 ay önce bir anne ve dört çocuğu gazdan zehirlenip öldü malesef ancak görünen o ki bu vahim olaydan hiçbir ders çıkartmamışız. Siemens gibi bir firmaya yakıştı mı bu şimdi soruyorum?

İrfan 296 Okunma

Cevaplar

  • Siemens Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olayımızda cihaza gerekli bakım ve onarım hizmeti verilmiş, cihaz faal hale getirilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

  • Siemens Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön