18 Nisan 2013 #1750422

Siemens Fabrikasyon Hatalı Süpürge!

x6.0 exreme elektirik süpürgesi aldım. 3 defa kart arızasından dolayı işlem gördü. Servisle görüştüm değişim yapamayız dediler. Merkezlerini aradım durumu genel müdürlüğe bildirseydin dediler. Ana sayfanızdan mail attım dedim karşımdaki şahıs ben mail görmüyorum diye beni yanıltıcı konumuna soktu. Baktım ki ses tonuda yükselmeye başlayınca anladımki müşteri her zaman haklı değilmiş. Uzatırsan fırça atıyorlarmış. Velhasıl servisin kartlar fabrikasyon hatalı demesine rağmen Sıemens ten konuya çözüm için hiç bir yaklaşım göremedim. Garantisinin devam etmesine rağmen servis filtre arızası olduğunu 70 tl bedeli olduğunu söyledi. Siz alacaksanız birkez daha düşünün araba filtresi bile daha ucuz.

Hakkı 341 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı25 Haziran 2013

    bu kadar kısa süre geçmesine rağmen süpürge tekrar arızalandı. firmma süpürgeyi iade almamak için ellerinden gelen bahaneleri uyduruyorlar.

  • Hakkı24 Haziran 2013

    hiçbir çözüm üretilmedi ve süpürge tekrar arızalandı ama yinede çözüm bulmuyorlar tamir edip getiriyorlar garantisi bittikten sonra 2 ayda bir parça parası verip tamir yaptırmmam gerekecek.

  • Siemens Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön