25 Haziran 2016

Siemens Defolu Ürün

Aralık ayında yaptığımız parasını peşin ödediğimiz beyaz eşyalarımızın nisan ayında kurulumu yapıldı kurulum esnasında çamaşır makinesinde kapakta sorun çıktı makine sökülüp götürüldü. Buzdolabında ise iç tarafında çekiç girecek büyüklükte bir çöküklük olduğunu fark ettik yetkili bayiye geri dönüş yapıldığında bayinin tutmuş olduğu 687***** numaralı tutanakta ürün hasarını tespit edip fotoğraflarla ana merkeze yollamıştır. Siemens gibi dünya markası olduğunu söyleyen bir firmanın yetkili yetkisiz elemanlarının türlü türlü laf cambazlıklarıyla göndermiş oldukları kusurlu ürünün hatasını kabul edip değişimi kabul etmemeleri gerçekten Siemens 'in dünya markası olduğunu tescillemiştir.

Çiğdem 1.111 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem05 Eylül 2016

    Çözüm olarak Siemens satmış olduğu ayıplı malın arkasında durmamış ve klasikleşmiş mesajını göndermiştır. Almış olduğumuz sıfır ürün diye sattığı ürün naklıye hasarlı ayıplı ürün olarak tespit edilmiştir. Siemens satmış olduğu ayıplı ürünün arkasında durmamıştır.

  • Çiğdem25 Haziran 2016

    Markanıza gösterdik ilgiyi ama şu ana kadar bir çözüm üretilmedi sadece şunu sormak istiyorum sıfır ürün diye aldığınız ürün ayıplı mal çıktığında firma değişimi kabul etmiyorsa müşteri koskoca buzdolabını çöpe mi atsın yoğurt sakız ciklet mi aldık ki anlayamadım. Sorunu çözecek yetkili bi eleman istiyorum laf kalabalığı değil.

  • Siemens Temsilcisi25 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön