02 Ağustos 2014

Siemens Dağıtım Elemanı Terbiyesizliği!

Siemens'ten 10.000 TL tutarında 10 parça ürün aldık.Ürünleri bayramdan önce teslim edeceklerini,bulaşık makinesinin bayramdan sonra geleceğini söylediler.Gelmeden 1gün önce aramalarını,şehir dışında olacağımız için bi akrabamızı yönlendireceğimizi söyledik.Bugün(01.08.2014) saat 17 civarı elemanınız arayarak evin önünde olduğunu söyledi.Öncesinde haber verilmediği halde hemen akrabamızı yönlendirdik.Tam 7dk sonra arayarak terbiyesizce"Geliyorsanız gelin yoksa ben makineyi dışarı bırakıp gidiyorum."dedi. Biz de bunu yaparsa şikayet edeceğimizi söyleyince "Kime edersen et" diye yine terbiyesizce cevap verdi.Halbuki o sırada akrabamız evdeymiş ama elemanınız zile basma zahmetinde bile bulunmamış!

Ezgi 3.281 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi'nin Teşekkür Mesajı02 Ağustos 2014

    Dönüş yapılmasını rica ettikten sonra 5 dakika içinde firma yetkilisinin dönüş yapması takdirimizi kazanmıştır. Sorun çözülmüştür. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

  • Ezgi02 Ağustos 2014

    Müşteri İlişkileri Yetkiliniz sabah beni aradığında uygun olmadığım için açamadım. Konuyla ilgili tarafıma tekrar bir dönüş yapmanızı rica ediyoru.

  • Siemens Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön