27 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3400071

Siemens Çamaşır Makinesi Hakkında!

Bir yıllık çamaşır makinem küflendi. Çamaşırlarım lekeli ve küf kokusu içinde. Servis çağırdım deterjandan küflenmiş dediler ve bana ilaç satmaya çalıştılar. Küflenmesi garanti kapsamına girmiyormuş. Hayatımda ilk defa çamaşır makinesinin küflendiğini gördüm ve teknik servisin ilaç pazarladığını.

Ayşe 1.399 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe27 Temmuz 2015

    Çağrı merkezinden aradılar fakat sorunumu çözmeye yönelik bir çalışma olmadı. Sadece bu ilaçla makinenin temizlenmesi gerektiği yapılacak başka bir şey olmadığı söylendi. Bundan sonra sıemens ten hiçbir ürün almayacağım ve başkalarının da aynı sorunu yaşamamaları için tüm şikayet bölümlerine bu problemleri yazacağım.

  • Siemens Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler