18 Eylül 2017
Yorum Yap
#9479061

Siemens Çamaşır Makinesi F57 Hata Kodu!

Bundan yaklaşık 1 ay önce Siemens çamaşır makinemizin kapağı bir anda kendi kendine bir anda kilitlendi servis 490 TL karşılığında kapağı değiştirdi, bugün de f 57 arızası verdi ve servis geldi ve 580 TL ana kart değişim bedeli verdi.
Sizden ricam kendinizi bizim yerimize koymanız 7 yıllık bir makine için son bir ayda yaklaşık 1000 TL'den fazla masraf gerçekten çok fazla. Siemens gibi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir markanın böyle bir konuda hassasiyet göstereceğine inanıyorum.

Koray Koray 4.278 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Siemens Temsilcisi19 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları