29 Ocak 2014 #2262081

Siemens Buzdolabım Sürekli Küflenme Yapıyor

10/04/2012 tarihinde almış olduğum lowfrost buzdolabı sürekli raflarında ve iç kenarlarında küflenme yapıyor. Haftalık veya 15 günde bir silmemize rağmen, ayrıca yiyecekleri bozuyor. Saklama kaplarını da pamukçuk oluşturuyor. Müşteri hizmetlerine telefon ettiğimde garantisi bitti dedi. Bende hayır süresi var daha deyince servise yönlendirelim o zaman diyerek atlatmaya çalıştı. Sorunu çözeriz beyefendi yerine ücretini alırız hatalı iseniz deniyor. Peki satış elemanlarının ve firmanın müşteriyi yeterince bilgilendirmeden no frost buzdolabı ile loyow frost arasındaki farkı anlatmadan satış yapması etik mi? Bu Siemens buzdolabımı No Frostla değiştirme hakkım var mı? çünkü hiç memnun değilim.

Ahmet 271 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Şubat 2014

    Çağri merkezindeki konuştuğum elemen ilk önce atlatmaya çalıştı.Ancak Daha sonra Firma kurumsal olarak büyük ilgi gösterdi ürettiği çözümden oldukça menmun kaldım.Gerçekçi ve Ciddi bir firma olduğunu gösterdi.Özellikle Yetkili Satış Firmalarında çalışan elemanlarını ve firma personelini müşteri menmuniyeti ve yanıltılmaması konusunda ciddi bir eğitimden geçirmelisiniz diye tavsiye ediyorum. Çünkü Isparta yalvaçtan aldığım buzdolabını No Frost alacakken beni yanıltarak Low frost aldırdılar.Zararda ve kandırılmış olduğumu hissediyorum.Siemenes firmasına göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim.

  • Siemens Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön