02 Eylül 2013 #1989162

Siemens Buzdolabım Her Şeyi Küflendiriyor!

Bir kaç ay önce eski buzdolabımızı Siemens marka buzdolabıyla değiştirdim değiştirmez olaydım . On yıllık eski buzdolabım son sistem Siemens buzdolabından daha iyiymiş öğrenmiş oldum. Dolabın içinde özellikle şarküteri ürünleri küfleniyor bozuluyor. Servis çağırdım sorunumuzu anlattık dolabın ayarlarını değiştirip gittiler ,sorunumuz çözülmedi.


Tekrar çağırdık dolaba bir cihaz yerleştirdiler, 2-3 gün sonra söktüler . Bize verdikleri cevap dolapta sorun yok . Yani sorun bizde buzdolabı kullanmasını bilmiyoruz . Hayatımızda ilk defa dolap kullanıyoruz, bir buzdolabında sucuk küflenir mi . Bu dolapta küfleniyor .Peynirin -2-3 günde tattı değişiyor . Tereyağ küfleniyor ,dolapta sorun yok diyorlar.

Harun 284 Okunma

Cevaplar

  • Harun07 Eylül 2013

    telefon trafiği--laf kalabalıgı -- başka bişey yok.. sakın ola bu puanlama için boşa aramasınlar ..

  • Harun02 Eylül 2013

    biz bir aydır genel merkezinizle görüşüyoruz zaten çözüm üretilmiyor telefon trafiğinden başka bişey yok.size göre sorun müşteride kendi malınızda değil..

  • Siemens Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön