29 Ağustos 2013 #1983547

Siemens Buzdolabım Çok Gürültülü Çalışıyor!

2012 Haziran ayında referanslara ve adına güvenerek aldığım buzdolabı (normallerine göre %50-60 daha pahalı) 4-5 sonra çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Servis çağırdığımızda 3. gününde geldi ve yine Siemens. Ocakta bir problem vardı ,onu giderdi; fakat buzdolabı için normal kompresör sesi olduğunu söyledi.


Ama aldığım zaman sessiz çalıştığını söyleyerek satın almıştım. Daha önceden kullandığım **' dan ses çıkmazken; yaklaşık 2 kat para verdiğim buzdolabıyla sanki evde ufak çapta fabrika var gibi. Gece gelen şiddetli takırtılar da cabası. Problemin giderilmesi için kiminle görüşmeliyim?

Hakan 196 Okunma

Cevaplar

 • Hakan02 Aralık 2013

  Merhaba, Teknik servisten gelen arkadaşlar motorun sesinin video çekilmesini ve siemense iletilmesini ilettiler.Bu videoları hangi adrese iletmeliyim.Bu konuda geri dönüşlerinizi acilen bekliyorum.Çağrı Merkezinizin çok iyi teknik ekibi yönlendiriyor olması yaşadığım sıkıntının çözümünde çok yardımcı olamıyor.Aynı özveriyi teknik ekipten de bekliyorum.Defalarca şikayet açmak istemiyorum.Ama sorunumun çözülmesini ve piyasa fiyatının 2-3 katını verdiğim dolaptan fabrika çalışır gibi ses duymak istemiyorum.

 • Hakan01 Kasım 2013

  Sesin şiddeti tekrardan geldi,bu durumda tekrardan servisin yönlendirilmesini rica ediyorum!alırken desibelin 43 olarak aldım gelen arkadaşların desibel ölçer ile gelmesini rica ediyorm!

 • Hakan07 Eylül 2013

  Şikayetimle ilgili yazı yayınlandıktan 1 gün sonra aranarak geri dönüş yapıldı.Müşteri hizmetleri servis yönlendirdi,geldiler baktılar ve kompresöründe sorun olduğunu söyleyip 4 gün sonra gelen başka ekip kompresörü değiştirdi(ücret ödemedim).Bu süre zarfında müşteri hizmetlerini her aradığımda rahatça ulaşabildim ve hızlı geri dönüşler aldım.Bu konuda müşteri hizmetleri kalitesi yüksek diyebilirim.İlerleyen günlerde umuyorum bu gürültüyü duymam ve sorunum çözülmüş olur.

 • Siemens Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön