17 Mart
#11726136

Siemens Bulaşık Makinesinde Sepet Pas ve Küflenme!

Evimde tüm ankastrelerim Siemens marka bulaşık makinesinin yaklaşık 2 yıldır sepetlerinde paslanma meydana geldi, çevremdeki insanların kullandığı farklı markaların hiç birinde böyle bir olay olmamıştır, ancak annemde Arçelik'ten bulaşık makinesi almıştı Arçelik bulaşık makinesinde daha fazla kullanılmasına rağmen paslanma ve küf gibi bir durum olmadı. Bu olaydan anlaşılıyor ki bu durum kullanıcı hatası değil marka hatasıdır. Makinemin sepetinin Siemens tarafınca değiştirilmesini istiyorum. Araştırmalarıma göre kullanıcı hatası değil markanın bu ürünlerde yapmış olduğu bir hatadır. Acil değiştirilmesini istiyorum.

Mehmet Mehmet 962 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet17 Mart

    Arayışta firma tarafından yok 3 sene garanti verilmiştir 370 gibi ücretle değiştiririz. Garanti kapsamında değil. Bizim böyle bir şeyimiz mümkün değil gibi telefon açıpta bana fiyat vermeye gerek yok. Yok bardak çarpmıştır. Ondan dolayı oradan başlamıştır ondan sonra yayılmıştır gibi cevaplarla geçiştirilmek hiç hoş değil. Böyle her şikayete cevap verilecekse firmanın büyüklüğü hiç önemli olmuyor. Markalarda bu fiyatları ödemek önemsiz oluyor.

  • Siemens Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları