04 Şubat 2016
Yorum Yap
#4820484

Siemens Bulaşık Makinesi Temiz Yıkamıyor

26 M 884 TR 80 model bulaşık makinesini 17 08.2014 tarihinde Balıkesir Yavuz Ticaretten satın aldık. Kullanım esnasında kaşık ve çatallar yağlı ve temizlenmemiş olarak çıkarken, çay ve su bardakların ise bulanık, mat bir şekilde çıktığı bardaklar sarardığı için 18.08.2015 tarihinde servis çağrılmıştır. Servis üst fıskiyenin dönmediği için yönlendirici ve fıskiyeyi değiştirmiştir. Ancak hala bardaklarımızda hala aynı sıkıntı devam etmektedir. Bardakları yenileyip koyduğumuz halde hala bardaklar pis çıkmaktadır. Servise giden makinemiz ise 10 gün boyunca eve teslim edilmediğinden ciddi mağduriyet yaşamamıza neden olmuştur. Makinenin yenilenerek başka bir cihaz gönderilmesi zaruri hale gelmiştir. Acilen çözüm bulmanızı rica ediyorum.

Mürşide 852 Okunma

Cevaplar

  • Mürşide09 Şubat 2016

    Şikayette bulunduğumuzun aynı günü Siemens yetkili servisi bizi arayıp ertesi gün gelip deneme yikamasi yapılmıştır. Makinenin tuz ve parlatici ayarlarini yaparak, bundan sonra cizilme olacak mi diye görmek için 1 adet tester bardak bırakmıslardir. Zaman içinde tekrar şikayet olustugu takdirde kendilerini aramamizi isteyerek gitmislerdir. Bu arada attigim bardak sayisi 2 düzine kadar olduğundan ayni akibeti yaşamayacagimizi umarak bekleyemeye başladim. Sonuçlari tekrar buradan yazarak paylasacagim.

  • Siemens Temsilcisi04 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları