15 Mart 2013

Siemens Bulaşık Makinesi Güzel Yıkamıyor!

Evkur dan 20 kasımda almış olduğum bulaşık makinesi 1 ay geç teslim edilmiş olup ,geldiği günden itibaren lekeli,ıslak ve kokulu yıkama yaparak beni temiz bulaşıklara hasret bırakmıştır.

Gelen servis makinede arıza olmadığını belirtmiş bir kaç minik ayar yapıp deterjan konusunda belli bir markayı* sadece ondan randıman alacağımızı ve ayrıca "ekonomik makinelerin az su ve elektrik harcadıkları için çok iyi yıkamamasının normal olduğunu" söyleyerek beni kötü bulaşıklara mecbur bırakmıştır .

Daha sonra da test için geldiklerinde de ;ıslak plastik malzemeye lekeli bardaklara ,kaşıklar üzerinde kalan yemek artıklarına ve kokusuna rağmen iade alamayacaklarını belirtmişlerdir.

Canan 345 Okunma

Cevaplar

  • Canan20 Mart 2013

    Firmanın ezbere gerekçeler sunması bunca şikayete rağmen ürün sorunlu değil demesi ve göz göre göre kötü yıkanan bulaşıklarla bizi başbaşa bırakması resmen kişisel haklarımıza saldırıdır ..Ne siemens alın nede aldırın. şikayeti önemsemediler bile bu pişkinlik çok fazla kime ve neye güveniyorlar ?.

  • Siemens Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın İlgili, Mailinizde belirtmiş olduğunuz irtibat numaralarından size ulaşılamamaktadır. Ulaşabileceğimiz farklı bir irtibat numarası iletmeniz durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön