20 Eylül 2013

Siemens Boru Değişimi İçin 70 TL Talep Etti!

Siemens HR74W233T fırın aldım. Öncelikle eski fırınımın kablosu bağladılar ki artık kullanılmayan bir boru tipidir. Siemens'ten gelen teknisyene bunu ilettim. Fakat boru değişimi için 70 TL talep ettiler. Ben de dedim ki boruyu ben temin ederim; fakat takmak Siemens'in yükümlülüğündedir. Bunun üzerine eski boru takılıp bırakılıp gidilmiş.


Siemens müşteri hizmetlerini aradığımda zaten ilgilenen doğru düzgün olmadığı ve teknik bilgisi de zayıf olduğu için tam bir bilgilendirme olmadı. Üstüne üstlük boru tekrar takacaksa 25 TL alacaklarını müşteri hizmetleri söyledi. Siemens'in bu hizmet anlayışına ve insanın can güvenliğine çok dikkat ediyorlar çok.

İbrahim 129 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim23 Eylül 2013

    Siemens Çağrı Merkezindeki hizmet veren kişilerin ürün özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olamsi gerekir. Fırın ürün kodunu söylüyorum Doğal gazlı model diyorum. Bana dönüp tüpten, doğal gaz dönüşümü gerektiğinden diyorlar.

  • Siemens Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön