29 Mart 2018
Yorum Yap
#10284626

Siemens Arıza İçin Gelip Başka İşlem Yapıp Fazla Para Aldı

Bulaşık makine çalışmıyordu, servis garanti kapsamında kart değiştirilecek dedi sonraki geldiklerinde, yüksek voltaj gelmiş, kartı yakmış, bu garanti kapsamında değildir ücretli ödemezseniz 50 TL servis parası alır gideriz dedi. Bebekle mağdur olamayacağımızdan mecbur kabul ettik servis birden başladı makinenin yanındaki kapaktaki suyu boşaltmaya. Bu işlerden anlamıyoruz ki ne yapıyor bir fikrimiz yok. Kartı değiştirip sonra da kart ücreti sorunca 450 TL'dendi, mecbur ödedik bugün yüksek voltaj şikayeti için gittik, bir de ne görelim, 69.99 TL yan su cebi temizliği ibaresi altında ücret almışlar. Resmen art niyetlik herhangi bir temizlik talep etmedik paralı ise nasıl söylemezler kart değişimi ile zaten makinem çalışacak. Bir karta ciddi para ödüyoruz niye bir de temizlik için para ödeyeyim. Ya param olmasaydı yanımda. Hemen haksız alınan paramın geri iade edilmesini talep ediyorum.

Furkan Furkan 2.713 Okunma

Cevaplar

  • Furkan29 Mart 2018

    Ek olarak; vermeleri gereken sarı renkli faturayı bırakmadılar, ısrarla istememe rağmen. Bedaş u faturayı görmek istedi vermediklerinden bir kez daha mağdur ettiniz. Beyaz renkli çıktıyı da yetkili imzalamamış, Bedaş ve belediye yetkilileri bunun da imzalı olması gerektiğini belirttiler. Keza bir önceki zaman gelen servis sarı renkli faturayı da verdi, beyaz renkli kağıdı da imzaladı. Bu kadar mağduriyet cidden olmaz, olamazz. Acil telafi edilmesini talep ediyoruz.

  • Siemens Temsilcisi29 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler