24 Ocak 2014 #2253929

Siemens Ankastre Ocak Montajı İçin Eksik Bilgi Verdi

Siemens Ocak montajı için servis geldiğinde; halihazırda bulunan davlumbaz ile montajı yapılacak ocağın arasındaki yüksekliğin yeterli olmadığı ve fırın için 3'lü topraklı priz olması gerektiği söylenerek, montaj iptal edilmeye çalışıldı. Kendilerine bu bilgilerin bana önceden bildirilmesi gerektiğini söyledim (neticede ben müneccim değilim). Bunun üzerine davlumbazı yerinden söktüm ve onlar ocağı monte ettikten sonra gözlerine baka baka tekrar aynı yerine monte ettim (şaka gibi). Bu gibi konularda, servis kağıdına " müşteriye gereken bilgi verildi, müşteri sorumluluğun kendine ait olduğunu kabus etmektedir" gibi bir şerh düşülse, böyle bir saçmalıkla uğraşmaya gerek kalmayacağını düşünüyorum.

Tarık 678 Okunma

Cevaplar

  • Tarık12 Şubat 2014

    Firmanın yaklaşımdaki nezaketi gerçekten olumlu fakat bu yaklaşımda herhangi bir çözüm üretil(e)memesi, açıkçası Siemens gibi büyük bir firma için benim gözümde tam bir hayal kırıklığı oldu..

  • Siemens Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön