09 Kasım 2013

Siemens 3 Haftadır Oyalıyor!

22 Ekim 2013'te Siemens bayisinden satın almış olduğum buzdolabı ve bulaşık makinesi tam 3 hafta geçmesine rağmen teslim edilmedi. Yakın bir tarihte de teslim edilecek gibi görünmüyor, bayi lojistik firmasını suçluyor ancak ben ne ürünümün yerini öğrenebiliyorum ne de akıbetini. Ben ürünü satın alırken 31 Ekim'de elimde olacağı söylendi. Bu söze güvenip evimdeki buzdolabımı gönderdim. 10 gündür bayinin bize verdiği mini buzdolabıyla idare etmeye çalışıyoruz. Siemens'i aradığımda ise bayiye sorun bizim bilgimiz yok gibi komik bir cevap alıyorum. Bundan sonra bir daha Siemens'in önünden geçmem.

İhsan07 208 Okunma

Cevaplar

  • İhsan0714 Kasım 2013

    Şikayetimle ilgili Siemens yetkilileri ile görüştüm ancak herhangi bir çözüm elde edemedim. Bulaşık makinem dün elime ulaştı sonunda ama aynı gün siparişini verdiğim buzdolabım hala ortada yok, ne zaman elime geçeceği konusunda da bilgi yok. Bayinin 31 ekimden beri sürdürdüğü oyalama taktiği halen devam etmekte ve Siemens yetkililerinin bu konuda herhangi bir yaptırımı söz konusu değil.

  • Siemens Temsilcisi09 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön