21 Şubat 2013 #1646719

Siemens 2 Aylık Makinenin Motoru Yandı!

Bu zamana kadar Siemens için duyduklarımızın hiçbirinin doğru olmadığını birkaç gün önce tecrübe ederek öğrendim.20 Aralık'ta almış olduğum çamaşır makinesi 17 Şubat'ta arızalandı, servisten gelen görevli makinenin motorunun yandığını söyledi.


Makineyi alalı daha 2 ay bile olmamasına rağmen böyle bir motor arızası vermesi sebebiyle aldığımız ürünün değiştirilmesini rica ettim.


Talebimizle ilgili 3 gün boyunca herhangi bir cevap alamadık ve arkasından servis merkezinden bir telefon geldi ürünü değiştirmiyoruz sadece motorunu değiştireceğiz,tekrar aynı arızayı yapması durumunda ürün değişimini o zaman gerçekleştireceğiz. 4 gündür ne sorunumuz giderildi ne de değişim gerçekleşti.

Zekiye 389 Okunma

Cevaplar

  • Siemens Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olayımızda cihaza gerekli bakım ve onarım hizmeti verilmiş, cihaz faal hale getirilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

  • Siemens Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön