22 Aralık 2014

Siemens Yıllar Sonra Kabul Edilen Hata!

Siemens marka bulaşık makinemiz yüzünden 2008 yılında evimiz neredeyse tamamen yandı. Ailemin evde olmaması büyük şanstı. Ama maddi manevi büyük kayıp yaşadık. O zaman firmaya ne yaptıksa derdimizi anlatamadık. İlgisiz cevaplar, acımıza öfke ekledi.

Şimdi de aynı firma yıllar sonra günah çıkartmak yoluna gidip belli tarihlerde üretilen bulaşık makinelerinde (ki bizim makinemizde bu tarihlere dahil) yangın çıkma ihtimali olduğunu tüketicilere duyurup sözüm ona ilgili firma rollerine bürünüyor. Bu gün uyarmak yerine vaktinde ilgili davranmanız gerekirdi. Biz size olan güvenimizin bedelini çok ağır ödedik.

Neslihan 2.190 Okunma

Cevaplar

  • Siemens Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön