Siemens Ürününün Arkasında Durmayan Bir Kurum.

Filiz B. |

1 yıl önce aldığım Siemens çamaşır makinem 2 aydır çamaşırlarımı yırtıyor. 2 ay önce servis geldi makineyi sözde kontrol etti, belli markalarda yırtılma problemiyle karşılaştıklarını söylediler. "Kaliteli markalarda da aynı sorunu yaşarsam "dedim o zaman bizimle iletişime geçin dediler ve gittiler. Nitekim 20 gün önce henüz 3-4 ay önce aldığım Altın Yıldız marka gömleğim de aynı durum olunca yine servis çağırdım. Gelmeye bile zahmet etmeden "resimleri çekin, whatsappdan gönderin" dediler. Gönderdim resimleri ve beni arayıp fabrika kullanım hatası olduğunu rapor etmiş, yapacak bir şey yok diyorlar.

Ben bunu kabul etmiyorum diyorum, cevap "yapacak bir şey yok, fabrika bu şekilde sonuçlandırmış" diyor. Çamaşır nasıl olur da makinede kullanım hatasından dolayı yırtılır. Senelerdir kullanıyorum çamaşır makinesini de şimdi mi hatalı kullanmaya başladım. K

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Filiz B.
  11 Ağustos
  09:38

  Siemens çamaşır makinam 3 aydır çamaşırları yırtıyor 3 sefer servis çağırdım en son bir poşet çamaşırla gelip çamaşırları 1 saatlik programda yıkayıp yıkadıklarında yırtık olmadığından sorun yok kıtyafetleri etiklerine göre yıkayın dedyip gittiler bu mudur çözüm. 1 makinada yırtık çıkmadı diye yırtmıyormu demek ki aslında vardı gösterdiğimde dikiş kısımları normal diye bir cevap aldım. Kısacası ürününün arkasında durmayan bir marka Siemens alırsanız bir sorun çıktığında çözüm önerecek birileri yok karşınızda çünkü sorun muhakkak sizde dir!

 • 15 Temmuz
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi