Siemens Ürün Teslimini Yapmıyor.

Murat T. |

5 ay önce Siemens optimumdan almış olduğum beyaz eşya gurubunu 3 hafta önce teslim almak istedim. Buzdolabı harici diğer ürünler geldi, eksik teslimat konusunda bilgi almak için ürünü satın aldığım firmayı aradım. Siemens ürün teslimatı konusunda 2 farklı nakliye ile çalışıyor ürününüzü diğer firma getirecektir, dediler. Aradan 3 gün geçti. Tekrar aradım. (almış olduğunuz buzdolabı depomuzda hasarlı çıktı. Ürünü gönderdik önümüzdeki hafta yenisi gelecek adresinize göndereceğiz dediler) 1 hafta daha geçti ürün stoğumuza girmedi dediler.

Bende mağduriyetimi gidermek için Siemens müşteri hizmetlerini aradım. Şikayet kaydını oluşturdular size dönüş yapacağız dediler. Araya bayram tatili gidi ve bu yaz sıcağında 3 hafta geçti hala dolabım yok! Ve şikayetimi yazılı olarak burada paylaşmaya karar verdim. Müşteri hizmetleri hala dönmediler.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi