Yusuf Ö. Teşekkür Mesajı

Ürünüm değiştiği için genel müdürlükte benimle ilgilenen hanım efendiye teşekkür ederim. Siemens'e yakışır bir hareket oldu.

Siemens Sebzeler Donarak Bozuldu!

Yusuf Ö. |

2016 yılının Nisan ayı içerisinde Siemens isimli kalitesiz markadan beyaz eşyalarımı aldım. Aldığımdan beri buzdolabı ile ilgili sorunlar yaşadım. Ama defalarca yetkili servisi ve müşteri hizmetleri aramama rağmen hiç kimse dolabın arızalı olduğunu kabullenmek istemedi. Buzdolabında sebzeler 4 günde bozuluyor ve buzdolabı ses çıkarıyor, sanki 10 yıllık buzdolabı gibi.

Bunu defalarca serviste ve müşteri hizmetlerinde dile getirdim. En sonunda servis buzdolabına getirip ısı kaydedicisi koydu ve bu kaydediciler 5 gün dolapta kaldı. 5. gün sonunda bilgisayara bağlanan ısı cihazları buzdolabının ayarlarının 4 ile -20 ayarında sabit olmasına rağmen içeriğinin 0 (Sıfır) dereceye kadar düştüğü görüldü ve servis dolabın arızasını sonunda kabul etti, parça değişimi talep ettiler. Bende dolabı aldığımdan beri aynı sorun olduğu için parça değişimini tamiratı kabul etmedim!

Etiketler :

Buzlanma Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ö.
  17 Ağustos
  12:26

  Ürünüm değiştiği için genel müdürlükte benimle ilgilenen hanım efendiye teşekkür ederim. Siemens'e yakışır bir hareket oldu.

 • Yusuf Ö.
  21 Temmuz
  10:13

  Beni daha önce arayan tugce isminde bir yetkili urunde ariza olmadığını servisin bu yonde beyan ettigini söyledi. Bende servise gittigimde parcalarinin arızalı olduğunu soyledigimde servisle konusup geri donecegini söyledi ama 2 haftadır arayıp soran yok. Yiyeceklerim hep bozuluyor. ayrıca çok sesli çalışıyor yatak odasindan sesini duyabiliyorum. Ayipli mal olmasına rağmen kabullenip urun degisimi yapmiyorlar.

 • Yusuf Ö.
  21 Temmuz
  10:09

  alınan isi kayitlarini istedim davaci olmak için servis vermedi. Dolabin arızalı olduğunu tespit etmelerine rağmen hiç kimse ilgilenmiyor. Siemens satilan malin arkasında durmuyor. Kesinle verilen parayı hak etmiyor. Yetkililerin aramasini ve isi kayıtlarının tarafıma verilmesini istiyorum. Kimin ihmali varsa sikayetci olacagim. Kesinlikle Siemens almayın

 • 21 Temmuz
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi