22 Kasım 2013

Siemens Lastik Kısmı Paslandı Diye Kullanıcı Hatası Dedi!

Siemens teknik servisi çağırdığımda, bunun kullanıcı hatası olabileceğini söyleyince resmen şok oldum. Çünkü ben hiçbir zaman makine bitiminde içini ve lastiklerini kurulamadan asla bırakmam. Üstelik kızımın sorunu nedeniyle yumuşatıcı dahi kullanmam. Kireç önleyici hep kullanırım. Diğer marka makinemde bu sorun hiç olmamıştı.

Şikayet departmanına sorunumu ilettim. Bu lastiğin ücretsiz değiştirilmesini talep ettim ama kabul edemeyeceklerini söylediler %50 indirimden bahsettiler. Benim hiç hatam yokken neden benden ücret talep ediyorlar. En bilir kişiyi göndersinler, kullanım hatası değil. Lütfen yardım. Not:%50 indirimli lastiğinizi takarız (bu mantığı da anlamış değilim).

Nuran 240 Okunma

Cevaplar

  • Nuran05 Aralık 2013

    Sıemens iletişim merkezinden gelen gerekli işlemler başlatılmıştır notunun sonucunu göremedik henüz….Lütfen bu işlemlerin ne olduğunu açıklarmısınız….

  • Nuran22 Kasım 2013

    Şikayetimle ilgili olarak hiç bir bahane kalmayınca deterjan kullanım hatası nedeniyle küflenme olduğu söylendi. Bir başka deyişle siz çamaşır makinesi nasıl kullanılır içine ne kadar deterjan koyulur bilmiyorsunuz demeye getirildi. Buda müşteri hizmetlerinden aranarak açıkça söylendi.Biz bu problemle ilgili bir şey yapmak istemiyoruz denseydi anlayışla karşılayabilirdim ancak SIEMENS gibi bir firmanın ürününün arkasında duramamasını anlayamıyorum. Aynı evde kullandığımız diğer SIEMENS ürünlerindede problem yaşıyorken!

  • Siemens Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön