30 Temmuz 2013

Siemens Kurulum Süresi!

Haziran 2008' de Siemens marka buzdolabı aldım. Temmuz 2013 tarihine kadar kurulum yapmadan ürünleri sakladım. Kurulum için teknik servisini çağırdığımda, gelen servis yetkilisi ve çağrı merkezi sorumlusu ürünler alınalı 5 yıldan fazla olduğu için , paketli halde saklanmış olsa dahi garantilerinin tükendiğini ve kurulum için ücret ödemem gerektiğini söylediler.

Diğer bir çok markanın ( Siemens kadar pahalı olmayanlar dahil. ) Satın alındıktan sonra kurulum ilk kurulum süreleri 10 yıl' a kadar uzuyor ve bu süre içerisinde ilk kurulum parası talep etmiyorlar. Ayrıca en şaşırtıcı olanı ürünlerin 5 yıl garantisi de olmayacak.

Tufan 194 Okunma

Cevaplar

  • Tufan02 Ağustos 2013

    Tüketici korumayı aradım. Durumu yetkiliye izah ettikten sonra izlemem gereken süreci bana anlattı. Önümüzdeki hafta yasal süreci başlatmak üzere Çağlayanda bulunan tüketici mahkemesine başvuracağım. Gelişmelerle ilgili sizleri bilgilendireceğim.

  • Siemens Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön