22 Temmuz 2013

Siemens Kendi Hataları İçin Benden Ücret İstiyor!

Servis ilk geldiğinde makineyi yerine oturtmadıkları için inanılmaz ses ve sallandı. 25 TL daha ücret talep ettiler iki gün önce 90 TL ödemiştim. Sonra cumartesi günü çamaşır yıkamam lazımdı yeni taşındım. Ama kirli su girişini yapamadıkları için mutfağımı kirli su bastı . Oyle böyle değil. Dolaplarım mutfağım mahvoldu.

Üstelik uyarmıştım silikonla yapıştırmak gerekliyse yapın diye. Beni dikkate almadılar. Çağrı merkezi bana hala sizin hatanız ise 25 TL ücretten bahsetti rahatça. Kendi hatalarından kaynaklı bu olayda ben ne kadar talep etmeliyim?1 günde 2 defa mutfak temizlememi emeğimi nasıl ödeyecekler? Bozulan sinirlerimi nasıl tamir edecek Dünya Markası Siemens? Beyaz eşyalarıma verdiğim paraya.

Buket 306 Okunma

Cevaplar

  • Buket 26 Ağustos 2013

    Sadece aradılar ve konuştular. Sudan ürünlerimin hasar görüp görmediği konusunda bilir kişi göndereceklerini söylediler. Devamında ne gelen giden ne arayan soran oldu.

  • Siemens Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön