Siemens İlgisizlik!

Aşkın A. |

İsmine güvenerek aldığım ve arkadaşıma da aldırdığım Siemens çamaşır makinem garanti süresi bitmeden 3 kez aynı arızayı verdi ama üçüncüde değişim yapmamak için arızayı başka gösterdiler. Sessiz motor dedikleri makina apartmanı ayağa kaldırıyor. Servis olaylarını anlatmıyorum. Müşteri hizmetleri ayrı. Arkadaşıma aldırdığım aynı makine arkadaşımı çileden çıkardı o da sürekli arıza yapıyordu servis hiç ilgilenmedi. Makinayı kaldırıp attı yani paralarımız boşa gitti müşteri hizmetlerinden ve servisten hiçbir ilgi göremeyince zar zor Siemens müdürlüğüne ulaştım yetkili müdür bayan arkadaşımız açıkça ne haliniz varsa görün dedi. Müşteri değeri hiç yok yani ortada kaldık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aşkın A.
  26 Ağustos
  19:14

  Tüm sıkıntılar hala devam ediyor çözümsüzlük içinde tıkanıp kaldık kendi üretmiş olduğunuz makineyi tamir edemediniz bu da demek oluyor ki Siemens den uzak durulması gerek müşteri olarak artık Siemens diye marka beş para etmez evden uzak tutacaksın her yerde de anlatıyorum çözemediğiniz sıkıntım içinde teşekkürle diyecek başka kelime yok Siemens kalite degilmiş öğrendik

 • 04 Mayıs
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi