16 Temmuz 2013

Siemens Garantili Ürünün Tamiri İçin 150 TL Ücret İsteniyor!

Siemens marka çamaşır makinemin kapağı açılmıyordu ve yetkili servis çağırdık. Kapağın kulpunun iç kısmında zamanla plastik kısım deforme olmuş ve kırılmış (teknik servis elemanın bana söylediği) kapağın kulpunun işlevini görmemesi nedeniyle , kapağın kulp yerine tamamını değiştirmek istediler ve 190 TL ücret indirimle 150 TL ücret talep ettiler.

Tamamen malzemenin iç kısmının plastik aksamının kalitesizliğinden olan bir hatayı , bana ödetmek istiyorlar. Herhangi bir zorlama dıştan en hafif bir çizik kırık olmadığı halde. Garanti ek garanti dahilindeki cihazın. Kapağın garanti kapsamın da değiştirilmesini talep ediyorum.

Fatih 362 Okunma

Cevaplar

 • Siemens Temsilcisi16 Ağustos 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

 • Fatih15 Ağustos 2013

  Kapağı düzeldi lastiği gitti, nasıl oluyorsa hepsi kullanıcı hatası deniyor. Kaymakamlık, Satıcı Mağaza, Teknik Servis, Çağrı Merkezi herbiri müşteri memnuniyetini düşürüyor. teknik servis gelip ilk aşamada gereğini yapmalı.

 • Fatih'in Teşekkür Mesajı22 Temmuz 2013

  sorun çözüldü teşekkür ederim..

 • Fatih16 Temmuz 2013

  Firma buradan standart bir mesaj atıyor. Altını çizerek söyleyim bu mesaj gelince kullanıcılar sorunu çözülmüş sanmasınlar kesinlikle çözüme yönelik değil. Doyurucu bir bilgi içermiyor. telefonla arayıp tüm yasal haklarınızı hiçe sayıyor tüketici aldatıyor.

 • Fatih16 Temmuz 2013

  Kurumsal bir kimliğin arkasında sadece görüntümü yatıyor aceba... şikayetim yayınlanır yayınlanmaz siemens servisten arandım ancak ne müşteri memnuniyeti nede garanti belgesineki yasal haklar açısından yapacağımız bir şey yok deniyor. sorun ÇÖZÜLMÜYOR.

 • Siemens Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön