Siemens Garantili Ürünle Hiç Kimse İlgilenmiyor!

Kutlu Y. |

Siemens çamaşır makinamın kapağı kapalı kaldı. Ürün garantili. Servis 2 günde zor geldi. Garantili ürünü parasız yapmayacağını söylüyor. Adana'da tek olduğu için bize zulüm ediyor. Yapılan kanunsuzdur. Muhatap kesinlikle yok. Mağdur edildik.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Kapak-Menteşe-Mandal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kutlu Y.
  17 Ağustos
  11:07

  Şikayetim zor olsa da çözüldü.

 • Kutlu Y.
  11 Ağustos
  17:42

  Evimdeki tüm ürünleri markasına güvendiğim için Siemens aldım. Çok pişmanım. Asla artık almam ve aldırmam. Ürünlere dünyanın parasını verdiğim gibi 4 yıl garanti uzatacağız dediler bir de öyle paramı aldılar. Elimizde kağıtla kaldık. Çamaşır makinam kendi kendine kapak kitledi açılmıyor diye servis çağırdık. Ekstra 190 TL para istiyor. Adanada servis tek. İkinci servisi açtırmıyor ve yaşatmıyor. Tüm müşterileri parmaklarında oynatıyorlar. Aldınizmi yandınız yani. Servis parçayı dahi vermiyor. Böyle zorbalık görmedim. Forumlara bakarsanız benzer olayları görürsünüz. Siemens markasına hiç yakışmıyor. Bu makinayı çöpe atarım yine de boyun eğmem hukuksuzluğa. Ben düştüm siz düşmeyin.

 • 10 Ağustos
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi