17 Ocak 2014

Siemens Garantili Üründen Para İstiyor.

Yaklaşık 2 ay önce Siemens marka bulaşık makinesi satın aldım. Makineyi kullandığımda özellikle çay bardaklarım bulanık bir hal aldı. Siemens çağrı merkezini aradım. Bana makinede hata yoksa servis bedeli olarak 25 tl alırız dendi. Bu ücreti kabul etmeyeceğimi, çünkü ek garanti ile birlikte 7 yıl garantisi olduğunu belirttim. Daha sonra aranacağımı söylediler ve aradılar. Bu konuda bir şey yapamayacaklarını, bunun sigorta olmadığını belirttiler. Ben kendilerine teknik servis olmadığım için hatanın benden mi ,makineden mi kaynaklandığını ve daha önce makinemde aynı deterjanları kullandığımı ve sorun yaşamadığımı söyledim. Garanti süresi içinde nasıl servis bedeli öderim?Bu nasıl garanti felsefesidir?

Melek 325 Okunma

Cevaplar

  • Melek 24 Aralık 2015

    Asla çözüm üretilmemiştir. Bilgilerinize.

  • Melek 08 Mayıs 2014

    Firmanın yetkili servisi hiç bir problemi çözmediği gibi ; nerdeyse bardakların matlaşmasından ve arada sırada açılmayan deterjan bölmesinden bizi sorumlu tuttu.Bu arada bardaklar matlaşmaya devam.Satış sonrası müşteriye hizmet vermeyen ve mutsuz eden bu firma huzur içindedir umarım.Yalnız şunu unutmasınlar ki:Yalnızca bir kez eşya satarsınız bir daha asla!Kapınızın önünden bile geçmeyecek kadar pişmanım.

  • Siemens Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön