Siemens Firma Kendi Sorununu Kabul Etmiyor!

Yunus Emre B. |

1,5 sene önce bulaşık makinesi aldık, geçen hafta dijital ekranında musluk sinyali yanıyordu, su almıyor diye servisi çağırdık, sorunun karttan kaynaklı olduğu söylendi. Ertesi gün kartı takmak için makinesinin açtığında içinden çıkan bir böceği gürünce sorunun böcekten olduğunu kartı takamayacağını bunun garanti kapsamına girmediğini söyleyerek 335 TL'değişim ücreti talep etti.

Firmayı aradığımda bu denli pahalı bir parçanın neden garanti kapsamına girmediğini sordum. Aldığım cevaplara göre garantinin tamamen bir yanıltma olduğunu fark ettim. Kartın takılı olduğu bölgede hiçbir güvenlik önlemi alınmadığı için sorunun firmaya ait olduğunu ve bu sorunun giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre B.
  08 Ocak
  15:26

  Siemens bayii beni aradı ve yine aynı şeyleri söyleyip kapattı. Bu bana büyük bir ders oldu. bir daha bu marka ile uzaktan yakından işim olmaz. Kendi hatasını kabul etmeyen bir firmanın garanti adı altında güvence vermesi tamamen tüketiciyi kandırmaya yöneliktir bunu anladım. Yasal yollara başvurmaktan başka Seçenek bırakmadınız. 

 • 06 Ocak
  17:01

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi