Siemens Fabrikasyon Hatalı Süpürge!

Hakkı K. |

x6.0 exreme elektirik süpürgesi aldım. 3 defa kart arızasından dolayı işlem gördü. Servisle görüştüm değişim yapamayız dediler. Merkezlerini aradım durumu genel müdürlüğe bildirseydin dediler. Ana sayfanızdan mail attım dedim karşımdaki şahıs ben mail görmüyorum diye beni yanıltıcı konumuna soktu. Baktım ki ses tonuda yükselmeye başlayınca anladımki müşteri her zaman haklı değilmiş. Uzatırsan fırça atıyorlarmış. Velhasıl servisin kartlar fabrikasyon hatalı demesine rağmen Sıemens ten konuya çözüm için hiç bir yaklaşım göremedim. Garantisinin devam etmesine rağmen servis filtre arızası olduğunu 70 tl bedeli olduğunu söyledi. Siz alacaksanız birkez daha düşünün araba filtresi bile daha ucuz.

Etiketler :

Filtre Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakkı K.
  25 Haziran
  00:02

  bu kadar kısa süre geçmesine rağmen süpürge tekrar arızalandı. firmma süpürgeyi iade almamak için ellerinden gelen bahaneleri uyduruyorlar.

 • Hakkı K.
  24 Haziran
  23:59

  hiçbir çözüm üretilmedi ve süpürge tekrar arızalandı ama yinede çözüm bulmuyorlar tamir edip getiriyorlar garantisi bittikten sonra 2 ayda bir parça parası verip tamir yaptırmmam gerekecek.

 • 18 Nisan
  12:53

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi

  444 66 88