Toplam çözüm sayısı
..
Siemens Ev Aletleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Siemens Ev Aletleri Microdalga Fırın Hasarı

7.194görüntüleme
Özkan
Özkan 05 Ocak 20:37
Siemens Ev Aletleri Microdalga Fırın Hasarı

Ankara'da Konutkent kavşağında Emlak Konut ®'un yaptığı Sofaloca sitesinde oturuyorum. Evinde 2 klima, 1 çamaşır makinesi, 1 kurutma makinesi, 1 ankastre bulaşık makinesi, 1 ankastre fırın, 1 ankastre microdalga, 1 ankastre ocak ve 1 davlumbaz olmak üzere toplam 7 adet Siemens markalı cihaz var. 

20 gün önce microdalga fırın ®da normal ısı ve normal bir tabak varken aniden bir ani ısınma ve parlama neticesinde fırının ön filtre ve cam kapağında hasar oluştu. Ben de servisi arayıp randevu istedim. Siemens Ümitköy servisinden bir kişi gelip 14 Aralık 2020 de sözde inceleyerek bizim hatamızdan yanlış ısı ve tabak kullanımından dolayı olduğunu söyleyip raporu da güvenliğe bırakmıştır 930 Tl onarım bedeli talep ederek. Üstelik fırını çalıştırmadı bile. Ben de bu ilgiden yetenekten bilgiden yoksun durumu Siemens'e aktardım. Onlarda fabrikadan bir personel gönderdiler 3 gün sonra. 

Gelen personele ve müşteri hizmetlerine bu hasarın kesinlikle bizim hatamız olmadığı defalarca belirttim. Fabrikadan gelen personel kullandığımız tabağın dahi resmini çekti. Ve bizi mağdur etmeyeceklerini söyledi. Ve bize kesinlikle dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen Yaklaşık 20 gündür cevap vermediler. Bu süre zarfında 3 defa Siemens müşteri hizmetlerini aramama rağmen sürecin incelendiği bilgisi verildi.

En son bugün tekrar aradım bu seferde hasarın garantiye girmeyeceği kullanım hatası olduğu söylendi. Bu kararın tarihini sorduğumda ise zaman saat tarih bilgisi vermediler. Ben TSK ®'dan emekli bir pilot subayım ve halen Pegasus ® 'ta pilot olarak görev yapıyorum. Sizin basit bir cihazınız için yalan söylemem. Bu bana yapılan bir hakarettir.

Bu kadar lakayıt ilgisiz bilgisiz ve sadece müşterilerini para olarak gören Siemens firmasını distribütörünü servis hizmetlerini bildiğim her platforma anlatacağım. Emlak Konut 'a şikayet edeceğim ve Tabi ki hakkımı hukuki olarak sonuna kadar arayacağım.

Siemens Ev Aletleri Logo
Siemens Ev Aletleri06 Ocak 09:31

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Özkan
Özkan06 Ocak 10:18

Ben hayatımda bu kadar iki yüzlü lakayıt ve para odaklı müşteri ilişkilerine önem vermeyen bir firma görmedim Bundan donra hakkımı hukuksal platformda arayacağın

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler