Toplam çözüm sayısı
..
Siemens Ev Aletleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Siemens Ev Aletleri Buzdolabı Buzluğunun Taşıyıcı Kulplarının Kırılması

2.153görüntüleme
Sevda
Sevda 16 Ocak 17:13
Siemens Ev Aletleri Buzdolabı Buzluğunun Taşıyıcı Kulplarının Kırılması
Siemens Ev Aletleri Buzdolabı Buzluğunun Taşıyıcı Kulplarının Kırılması

4 yıl önce evlenirken 15 bin lira para verip buzdolabı fırın ® ocak davlumbaz bulaşık makinesi çamaşır makinesi ve elektrik süpürgesi aldık Siemens'ten hadi dedik iyisini alalım ekstra 700 lira verip garanti süreleri uzattık bulaşık makinesi için zaman zaman servis gelip gitti yıkamıyor diye sizden kaynaklı denilip ücreti alındı verdik. Bugün buzdolabının buzluğunun taşıma yerini kırılmış iki plastik teknik servisi aradığımda servis gelsin baksın sizden kaynaklımı değil mi denildi.

Bende servis ücreti vermek istemiyorum (sonuçta bu ödenen ekstra garanti ücreti neye yaradı anlamadım ) dedim siz bana ücretli olup olmadığını söylediniz dedim gene aynı cevap buzdolabı bir soğutur bir soğutmaz bazen içerisindeki çekmeceler sırf şu damlacığı olur üzerindeki Siemens yazısı alalı 3 ay olmuştu sokuldu bazı harfleri.

 Yani ben anlamıyorum insanlar sonuçta memnun kalırsa tavsiye ediyorlar ya da bir sonraki ürününü de aynı markada alıyor kim sorarsa memnun olmadığı mı söylüyorum. Elektrik süpürgesi çalıştığı yer de kapattı kendini bozuldu 2 seneden fazladır. Yani açıkçası kaliteli bir marka değil servisi zaten güzel değil.

Siemens Ev Aletleri Logo
Siemens Ev Aletleri16 Ocak 17:15

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler