Siemens Ev Aletleri  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Siemens Ev Aletleri Buharlı Ütü Sorunu

2.248görüntüleme
İrfan
İrfan 26 Ekim 2020 09:53

Sorununun ne olduğunu bilmediğim 2 adet Siemens marka buharlı ütümü evden gelip alan ve herhangi bir belge vermeden giden Siemens yetkili servisine, defalarca aramama rağmen ulaşamadığım gibi, ürünlerin durumu hakkında da herhangi bir bilgi de vermediler. 2 kere merkezlerini aradım. İlgileneceklerini ve ilgili servisin beni arayacağını söylemelerine rağmen arayan olmadı. Zar zor edindiğim telefondan aradığım servis yetkilisi, ürünlerin tamiri için 600 küsür tl ödeme talep etti. Kalsın istemiyorum dediğimde, servis olarak ürünü eve getirirlerse 70 TL, benim gelip kendilerinden almam durumunda ise 35 TL ücret de ayrıca talep ettiler. Siemens markasına olan güvenim cidden sarsıldı. Evdeki bütün beyaz eşyalarım (buzdolabı, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi, mikrodalga) Siemens markası olmasına rağmen, bundan sonra bu markadan alışveriş yapmayı asla düşünmeyeceğim.

Siemens Ev Aletleri Logo
Siemens Ev Aletleri26 Ekim 2020 09:58

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

İrfan
İrfan29 Ekim 2020 11:19

Siemens merkezinden beni anında aradılar. İlgili servisi arayarak ütülerin tarafıma iadesini sağlayacaklarını söylediler. Lakin şu ana kadar ne arayan, ne de soran olmadı. Ütüler de sanırım hala serviste.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler