Siemens Ev Aletleri  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Siemens Ev Aletleri Ankastre Set Ocak Çakmağı Çalışmıyor,Davlumbaz İlk Temizlikte Lekeli

3.484görüntüleme
Murat
Murat 21 Ekim 2020 21:17

Siemens'den iyi kaliteli olsun diye ankastre camlı siyah set aldım. 3.10.2020 tarihinden set kuruldu ve denendi gidildi. 10 günlük tatil dönüşünde Ocak çakmakları zor yanıyordu büyük Ocak hiç yanmıyordu. 21.10.2020 tarihte yetkili servis geldi Ocak içi hazne değişikliği olacak dedi. Davlumbaz set bir kez silindi ve boyası akmış ürün gibi dalgalı dalgalı izler kaldı çıkmıyor. 

Yetkili servis Kendi sattığı temizlik maddesi 115 TL alırsan geçer diyor ama paslanmaz kısmı bile ilk silmede bozuldu. İyi olsun diye Siemens kalitesine güvenip 5 bin tl'ye aldığım ürün 1bin tl ürün gibi çıktı. Ürün değişimi daha 1 ay olmadan yapmayan ayıplı ürün satan Siemens firmasından şikayet çiyim. Trendyol ada şikayet oluşturacağım, tüketici heyetine de.

Siemens Ev Aletleri Logo
Siemens Ev Aletleri22 Ekim 2020 09:13

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

Murat
Murat10 Kasım 2020 19:45

Gerçekten bir ocak insanı hayattan soğutur mu evet sizin Ocak soğuttu. Fırın ve Davlunmaz çok iyi ama Ocak günde 2-3 videodaki gibi yanmayınca yanmıyor. 10 dakika Ocak yakmakla uğraşıyoruz. Yemek yapmayı bırakıp eşimle kavga ediyoruz. Ürünün acil değişmesini istiyoruz yoksa Tüketici Mahkemesi ile ürünü iade edeceğim. Lütfen ürününüzün arkasında durun sizin gibi büyük firmaya ayıplı mal satmak yakışmıyor. Ve yolladığınız teknik servisi yollamayın esnaf kurnazlığı ile ürünü pazarlamak dan başka bir şey yapmıyor ürün arızalı ve artık kabul edin ve değiştirin. Bize çektirdiğiniz çileyi anlatmak yetmiyor.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler