Siemens Eksi Kalite Kalmamış!

Sinan Osman T. |

Alman markası kaliteli olur, evladiyelik olur diye evimin tüm beyaz eşyasını Siemens'den aldım. Çamaşır makinem 3. yılını doldurdu ilk haftasında pat dedi gitti. Servis geldi makinede sağlam parça bulamadı. Sebep olarak çok yıkama yapmışsınız dedi. Haftada 1 çalışan makine bu tempoyu kaldıramamış. Bize denk geldi herhalde dedik. Gecen hafta klima soğutmaz oldu. Yine 3 yıllık garantinin bitmesi üzerine 1 ay geçmedi dış ünite öldü.

Servis çok açıp kapanmış gibi garip bir sebep söyledi. 1.000 TL masraf yazdı gitti. Alman markasından çok Çin markasına benzemiş...

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Osman T.
  15 Ağustos
  19:15

  açıkçası sorunla ilgili arıyoruz dediğinizde acaba haksızlık mi yaptım asırı tepki mi verdim diye düşünmüştüm ama çözüm teklifiniz şikayetimin ne kadar hakli olduğunu gösterdi. Sorunlara böyle yaklaştığınız sürece ben de Siemens markasına bir daha yaklaşmayacağım. Hayal kırıklığım perçinlendi.

 • 14 Ağustos
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi