29 Ağustos 2013

Siemens Düşük Puan Verdim Diye Aradı Ama İlgilenmedi!

Siemens marka buzdolabı aldığımıza bin pişman olduk. Defalarca konuşmamıza rağmen çözüm bulunamadı. Buzdolabının fabrika hatası olup olmadığının araştırılmasını istedik, yeni bir buzdolabı istemedik zaten almıştık. Müşteri hizmetlerindeki bayan fabrika hatası değil dedi . Daha ürünü görüp araştırmadan bunu söylediler.

Birde burada yapılan puanlamada düşük not verdik , yine aradılar .Neden notu düşük verdiniz diye bende anlattım şikayetlerimi. Bayan demez mi bunu bana söylemeyeceksiniz! Neden soruyorsunuz o zaman neden memnun değilsiniz diye. Siemens müşteri memnuniyeti sağlamıyor. Buzdolabı evimizde duruyor, çöpe atılacak. Bizim isteğimiz fabrika hatası mı değil mi bir araştırılsın.

Elif 255 Okunma

Cevaplar

  • Elif 02 Eylül 2013

    ne yazıkki sımens müşteri memnuniyeti konusunda sınıfta kalmıştır. Koskoca firmadan bu denli şikayetlerin çok olması insanları bu markadan almaktan vazgeçirmiştir. Ürünü sattıktan sonra ilgilenilmemesi bu firmaya yakışmamıştır. Zaten dikkat edilirse sorun çözmedeki puanı 2 !!! yani çözüm yok demek!!!

  • Siemens Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön