10 Eylül 2016

Siemens Cihaz Arızası...

2011 yılında tüm beyaz eşya ürünlerimi kaliteli bir marka olarak lanse edilen Siemens'den aldım. Garanti süresi içerisinde sadece bulaşık makinesi 3 veya 4 kere çalışamaz derecede arızalandı. Servis talebimiz doğrultusunda arızalar tamir edildi fakat kesin çözüm maalesef bulunamadı. Kaliteli ve güvenilir bir marka olarak tanıdığım Siemens'in bu kadar çok arızalanan ürünleri olması ve yetkililerin kanaatimce müşteri ve müşteri mağduriyetini dikkate almaksızın çözümleme çalışmaları bendeki Siemens marka imajını zedelemiştir. Sonuçta mutlaka şirketlerin kar anlayışı güdeceği bilinen bir gerçektir, ama müşteri memnuniyetsizliği zamanla bu durumu değiştirecektir. Çevremdeki tüm tanıdık ve dostlarıma Siemens hakkındaki bu olumsuz tecrübemi aktaracağım.

Beklan 255 Okunma

Cevaplar

  • Beklan 19 Eylül 2016

    Servis tarafından arıza parça değiştirilerek giderildi. Ancak bu sene içerisinde makine aynı arızayı 2 kere tekrarladı. Motoru 2 sefer değişti. Cihazın değiştirilmesi için aynı arızayı 3 kere yapması gerekiyormuş. Tabi bu esnada servis hazretlerinin de lütfedip gelmesi ve arıza giderilene kadar geçen sürede sıkıntı yaşamanız kimse için önemli değil. Servislerde iş programlarını ne hikmetse "gün içerisinde herhangi bir saat" olarak yapıyorlar. Gelebilecekleri saati daha önceden bildirmek zahmetinde bulunmuyorlar. Bizler işsiz güçsüz insanlarız ya... Evde hazır kıta onları beklemek durumundayız bu yüzden... . Ne zaman lütfedip gelecekler diye pencerelerden gözümüz yollarda bekliyoruz. Neyse yapacak bir şey yok. Ama siz siz olun bunu düşünün bir kere daha. Bu olanlar Siemens e yakışır mı?

  • Siemens Temsilcisi10 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön