Siemens Çamaşır Makinesi Ürün Kalitesizliği ve Kötü Hizmet!

Seda Ç. |

Yaklaşık 1.5 yıl önce almış olduğum çamaşır makinesini yaklaşık 4 kez teknik servise verdim. Makine çok ses yapıyordu, çamaşırlarımı yırtıyordu. Servis ilk aldığında makine dağılmış dedi. Yaptığını söyledi. Yine aynı şikayetler devam etti. En son yeni aldığım bir elbiseyi yıkadığımda elbise yırtılmış olarak çıktı.

Servis Cumartesi 10.00-12.00 arası gelebileceğini söyledi. Cumartesi saat 12:00'de aradığımda bugün gelemeyiz. Pazartesi 09:30'a saat verdi verdi. Saat 11:00 ve hala yoklar. Konu ile ilgili ne yapılması gerekirse onu rica ediyorum. Hem teknik servis personellerinizin bu sorumsuzluğunu sorgulamanızı hem de çıkarttığınız ürünlerin kalitesini gözden geçirmenizi.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda Ç.
  09 Ekim
  15:43

  2 yıl önce almış olduğum çamaşır makinesi çamaşırlarımı yırtıyor ve makineyi şuanda kullanamıyorum. Yaklaşık 1 aydır Siemens'in çağrı merkezi, teknik servisi genel müdürlüğü olmak üzere pek çok insanla iletişim halinde oldum. Ürünün değiştirilmesini talep ettim. Makineyi alıp götürmediler bile kontrol için. Sonuç olarak Siemens çağrı merkezindeki arkadaşlar yardımcı olamayacaklarını söylediler.
  Şaka gibi. Daha ne yapılması gerekiyor ki? Bu kadar kayıtsız nasıl kalınabilir inanamıyorum. Koskoca Siemens gibi bir markaya bu hareketi kesinlikle yakıştırmıyorum.
  Kısa ve net. Siemens'i kimseye tavsiye etmiyorum. Buradan beyaz eşya alacaklara duyuru Samsung tavsiye ederim...

 • Seda Ç.
  06 Ekim
  10:55

  Şİkayetimin üzerinden tam 1 ay geçti ve sizin bu mağduriyetimle ilgili hiç bir şey yapmanızı inanın artık algılayamıyorum. Tüketici haklarına başvurmam gerek sanırım. Gerçekten çok ayıp...

 • 07 Eylül
  11:33

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi