24 Ekim 2016

Siemens Çamaşır Makinesi Kıyafetlere Zarar Veriyor!

Bu maili göndereli 13 gün; servis geleli 20 gün olmasına rağmen hala çözüm bulamadınız. Çağrı merkezinizin her defasında fabrikadan haber bekliyoruz yalanı da cabası

Yeni kullanmaya başladığım çamaşır makinesi içindeki giysileri yıpratıyor, yırtıyor hatta parçalıyor. İlk başta bir giyside delinme oldu önemsemedik. Ancak sonrasında artık başka bir yıkamada başka bir ürünü parçalamaya başladı. Artık yıkama yapamıyoruz. Servis çağırdık sorunu gördüler sıkışmadan dolayı yırtılma olduğunu ve sizinle yani; Siemens genel merkeze iletmemizi istediler. Sizi çağrı merkezinizden de aradık. Hala bekliyoruz.

Umarım bu mail artık çözüm olur. Bir an önce çözüm bulunmasını ya da cihazın geri alınmasını acil olarak beklemekteyiz. 15 yıldır çamaşır makinesi var evimizde ilk defa böyle bir şey oluyor. Hem de Siemens gibi bir markada!

Fuat 1.645 Okunma

Cevaplar

  • Fuat02 Kasım 2016

    Genel merkezden daha uzman olduğu söylenen bir yetkili geldi. 1 ay sonunda. Kontrollerini yaptı. makinenin yırttığı ürünlerini göstermemize rağmen daha önceden gelen servisin bunu tespit etmesine ve sıkışmadan dolayı yırtıldığını söylemesine rağmen yinede sorun yok denildi. Ve genel merkezden arayıp kontrollerin yapıldığı sorun olmadığı söylendi. Yani kısaca diyorlaki yıkadığınız ürünler kendini parçalamış. Bizim makine sorunsuz çalışıyor. , çok güzel çözdüler.

  • Siemens Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön