Siemens Çamaşır Makinemizin Üzerine Siemens Kurutma Makinesi Uyumlu Değil.

Bora E. |

10 Ocak 2015 Siemens bayiinden aldığımız Çamaşır kurutma makinesi, Siemens Çamaşır makinemizin üzerine uyumlu değilmiş. Alırken Siemens Çamaşır makinemiz olduğunu ve üzerine kurutma makinesi koyabilir miyiz uyumlu olur mu diye sorarak aldığımız kurutma makinesi, yetkili servis tarafından uyumlu olmadığını belirtilmiştir. Bu durumda kurutma makinesini iade etmek istediğimizi 3 gündür söylüyor olmamıza rağmen Siemens'ten hiçbir yetkili bizimle ilgilenmiyor. Satıcı mağaza sorunu çözmüyor. Ana merkez ilgilenmiyor. Satın alırken üzerine basa basa söylediğimiz "çamaşır makinesinin üzerine koymamız gerek başka yerimiz yok" lafına rağmen, "başka yere koyun" gibi bir telkinlerle oyalanıyoruz.

Etiketler :

Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bora E.
  28 Ocak
  17:08

  Tavsiyem Siemens\'den ürün almamanızdır. Çünkü sattıkları ürünle bir daha ilgilenmiyorlar. En ufak problemde tamamen yanlız bırakıyorlar sizi.

 • Bora E.
  15 Ocak
  15:50

  Merhaba,

  ürünü satarken uyumlu olacağı sözlü olarak bana satan bayi tarafından iletilmiştir. Ancak servis eve geldiğinde uyumlu olmadığını bildirmiştir. Sonuç olarak nitelikli kandırma mevcuttur. Siemens ana merkezi arayıp ürünü geri alamayacağını belirtti. Bu durumda bende vatandaşlık hakkım olan 6502 no.lu tüketiciyi koruma kanununu devreye sokmak amacıyla il tüketici hakem heyetine başvuracağımı bildiriyorum. Siemens'den alışveriş yapmak isteyen herkesinde bu yazıyı okuyup nasıl ürün sattıklarını, satarken ne vaatlerde bulunup ardından bu vaatlerin doğru olmadığı durumda müşteriyi nasıl zor durumda bıraktıklarını ve hiç kullanılmamış ürünü geri almadıklarını görmelerini istiyorum.

 • 14 Ocak
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 66 88 Siemens Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.siemens-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da siemensdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi