Siemens Çamaşır Makinem Lekeleri Çıkarmıyor!

Serkan B. |

04.11.2013 Tarihinde almış olduğum Siemens çamaşır makinesi çamaşırlarımı temiz yıkamıyor. Defalarca denememe rağmen kirler olduğu gibi kalıyor. Bunun için servisi aradım ve çağrı merkezindeki bayan benimle dalga geçer gibi 50 derecede yıkayın kirler çıkar dedi (bu arada makinede 50 derece yok) neyse servis geldi ve daha makineye elini bile sürmeden benden servis ücreti talep etti.

Ben 1 aylık makineye şimdiden servis ücreti ödersem 3 ay sonra benden evimi falan isteyecek sanırım Siemens. Çağrı merkezine yapmış olduğum şikayet sonucunda bana telefonla dönen hanımefendi makinenin (uzay mekiğinin) nasıl kullanılacağını anlatmaya çalışarak resmen bana hakaret ediyor. Hala makine kontrol edilmiş değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan B.
  05 Şubat
  23:37

  Ben böyle bir şirket politikası görmedim sakın ama sakın siemens marka bir civata bile almayın.Neden cihazlarının kusurlu olduğunu kabullenmiyolar,neden bir çözüm üretmiyolar.Çamaşırlardanda olduk beyazlar artık mosmor oldu.Sanırım 2 aylık makina hurdaya ayrılcak yazıklar olsun.Hergün sosyal medyada karalama kanpanyası yapıcam.

 • Serkan B.
  09 Ocak
  17:07

  kesinlikle birdaha siemens marka cihaz kullanmıycam müşteri memnuniyeti namına hiç bir hizmet göremedim.Ürünü aldığım mağaza zaten ben parama bakarım diyo satana kadar herşeye tamam diyolar.

 • 28 Aralık
  09:50

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  SIEMENS İletişim Merkezi

  444 66 88